Выбор языка:
Russian Ukrainian English German
 

 

anketa
Новости
20 лет был инвалидом. Поругался с МСЭКа, не видать мне инвалидность уж теперь та на века.
О нас
О председателе
О нас пишут
Они - ВАШИ ВРАГИ
Новости
Фотогалерея
Районные организации
Работа с общ. организациями
Заявления, Суды
Контакты
Благодарности
Анкета
Устав
Законодательство в помощь
Обратная связь
Карта сайта
Фотогаллерея
Гостевая книга
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня207
mod_vvisit_counterВчера210
mod_vvisit_counterНа этой неделе207
mod_vvisit_counterВ этом месяце4661
mod_vvisit_counterЗа всё время807921
 
 
 

 
Про закупівлю послуг з організації та проведення заходів з фізкультурно-спортивної реабілітації інва Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail
30.11.1999

23.04.2005
Про закупівлю послуг з організації та проведення заходів з фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, змагань та навчально-тренувальних зборів для інвалідів - членів національних збірних команд з видів спорту


  
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 


ПОCТАНОВА
від 23 квітня 2005 р. N 319 
Київ 

Про закупівлю послуг з організації та проведення заходів з фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, змагань та навчально-тренувальних зборів для інвалідів - членів національних збірних команд з видів спорту 

Відповідно до частини другої статті 2 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" 1490-14 Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є: 

1. Визначити як специфічні послуги, що закуповуються Національним комітетом спорту інвалідів України, Українським центром фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", Кримським республіканським, обласними, Київським та Севастопольським міськими центрами з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", для організації та проведення заходів з фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, змагань та навчально-тренувальних зборів для інвалідів - членів національних збірних команд з видів спорту. 

2. Установити, що закупівля зазначених у пункті 1 цієї постанови послуг, вартість яких не перевищує суму, еквівалентну 100 тис. євро, здійснюється за процедурою запиту цінових пропозицій (котирувань). 

Під час застосування цієї процедури замовник подає запит щодо цінових пропозицій не менше ніж трьом учасникам у письмовій формі або за допомогою факсимільного зв’‘язку. У запиті повинна міститися інформація про вимоги замовника до послуг, формування ціни, спосіб, форми подання та час оголошення пропозицій. 

Цінові пропозиції оголошуються замовником у визначений ним час. Для оголошення пропозицій запрошуються всі учасники, що подали пропозиції. Переможцем визначається учасник, пропозиція якого відповідає вимогам і умовам, зазначеним у запиті щодо цінових пропозицій, та має найнижчу ціну. 

Форма звіту, що оформляється за результатами здійснення процедури запиту цінових пропозицій (котирувань), затверджується Національним комітетом спорту інвалідів України за погодженням з Міністерством у справах молоді та спорту. Звіт подається під час оплати послуг відповідно до укладеного з переможцем договору. 

У разі коли вартість послуг перевищує суму, еквівалентну 100 тис. євро, їх закупівля здійснюється за процедурами, визначеними Законом України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" ( 1490-14 ). Для термінового здійснення закупівлі строк подання тендерних пропозицій може бути скорочений до 10 календарних днів з дати публікації оголошення (подання запрошення) про закупівлю. 

Прем’‘єр-міністр України - Ю.ТИМОШЕНКО 
Последнее обновление ( 08.05.2009 )
 
< Пред.   След. >