Выбор языка:
Russian Ukrainian English German
 

 

anketa
Новости
20 лет был инвалидом. Поругался с МСЭКа, не видать мне инвалидность уж теперь та на века.
О нас
О председателе
О нас пишут
Они - ВАШИ ВРАГИ
Новости
Фотогалерея
Районные организации
Работа с общ. организациями
Заявления, Суды
Контакты
Благодарности
Анкета
Устав
Законодательство в помощь
Обратная связь
Карта сайта
Фотогаллерея
Гостевая книга
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня32
mod_vvisit_counterВчера245
mod_vvisit_counterНа этой неделе277
mod_vvisit_counterВ этом месяце3230
mod_vvisit_counterЗа всё время806490
 
 
 

 
Постанова: Про порядок надання одноразової грошової допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail

 Постанова: Про порядок надання одноразової грошової допомоги непрацюючим малозабезпеченим особам

  
ПОСТАНОВА 
Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ: 

1. Установити, що непрацюючим малозабезпеченим особам, які отримують пенсію або соціальні виплати, може надаватися одноразова грошова допомога у разі тривалої хвороби, смерті близьких родичів (одного з подружжя, батьків, дітей), стихійного лиха та інших особливих обставин. 

2. Одноразова грошова допомога надається на підставі особистої заяви непрацюючої малозабезпеченої особи один раз на рік у розмірі від 10 до 40 відсотків встановленого законом прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, у межах коштів, що передбачені на цю мету в державному бюджеті на відповідний рік. 

3. Рішення про надання одноразової грошової допомоги приймається керівником управління праці та соціального захисту населення районної, районної у мм. Києві і Севастополі державної адміністрації, міської, районної у містах (крім мм. Києва і Севастополя) ради за місцем фактичного проживання заявника на підставі акта обстеження його матеріально-побутових умов. 

Така допомога може також надаватися Міністерством праці та соціальної політики, Міністерством праці та соціального захисту Автономної Республіки Крим, головними управліннями праці та соціального захисту населення обласних державних адміністрацій, Головним управлінням соціального захисту населення Київської міської державної адміністрації, управлінням праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державної адміністрації. 

4. Міністерство праці та соціальної політики здійснює розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті на надання одноразової грошової допомоги, між органами, зазначеними в абзаці другому пункту 3 цієї постанови, які перерозподіляють їх між управліннями праці та соціального захисту населення районної, районної у мм. Києві і Севастополі державної адміністрації, міських, районних у містах (крім мм. Києва і Севастополя) рад. Зазначений перерозподіл провадиться пропорційно чисельності пенсіонерів та отримувачів соціальних виплат, розмір пенсії або соціальних виплат яких не перевищує прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, які втратили працездатність. Чисельність пенсіонерів визначається на підставі даних статистичного звіту Пенсійного фонду за формою № 5-ПФ «Звіт про розподіл пенсіонерів за розмірами призначених місячних пенсій», а отримувачів соціальних виплат — відповідних форм звітності. Сума коштів для виплати допомоги органами, зазначеними в абзаці другому пункту З цієї постанови, визначається керівниками цих органів, але не може бути більшою, ніж 10 відсотків загальної суми коштів, передбачених відповідно Автономній Республіці Крим, області, мм. Києву і Севастополю. 

5. Виплата одноразової грошової допомоги здійснюється за видатковими касовими ордерами або поштовими переказами. 

6. Для обліку виплати одноразової грошової допомоги органи, що її надають, ведуть реєстр отримувачів одноразової грошової допомоги, де зазначаються відомості про її розмір та підстави надання, а також розмір пенсійних або соціальних виплат отримувача допомоги. 

7. Контроль за цільовим використанням коштів на виплату одноразової грошової допомоги здійснюється відповідно до законодавства. 

 
< Пред.   След. >