Выбор языка:
Russian Ukrainian English German
 

 

anketa
Новости
20 лет был инвалидом. Поругался с МСЭКа, не видать мне инвалидность уж теперь та на века.
О нас
О председателе
О нас пишут
Они - ВАШИ ВРАГИ
Новости
Фотогалерея
Районные организации
Работа с общ. организациями
Заявления, Суды
Контакты
Благодарности
Анкета
Устав
Законодательство в помощь
Обратная связь
Карта сайта
Фотогаллерея
Гостевая книга
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня29
mod_vvisit_counterВчера245
mod_vvisit_counterНа этой неделе274
mod_vvisit_counterВ этом месяце3227
mod_vvisit_counterЗа всё время806486
 
 
 

 
Про порядок використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансово Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail
 31.01.2007
Про порядок використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 

ПОСТАНОВА
від 31 січня 2007 р. N 138
Київ
Про порядок використання у 2007 році
коштів, передбачених у державному бюджеті
для надання фінансової підтримки громадським
організаціям інвалідів і ветеранів

1. Установити, що: кошти, передбачені у 2007 році Міністерству праці тасоціальної політики за бюджетними програмами "Фінансова підтримкагромадських організацій інвалідів, у тому числі Конфедераціїгромадських організацій інвалідів України та Національної Асамблеїінвалідів України" і "Фінансова підтримка громадських організаційветеранів та відвідування військових поховань і військовихпам’‘ятників", використовуються відповідно до Порядку використанняу 2005 році коштів державного бюджету для надання фінансовоїпідтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, що маютьстатус всеукраїнських, затвердженого постановою Кабінету МіністрівУкраїни від 13 липня 2005 р. N 577 ( 577-2005-п ) (Офіційнийвісник України, 2005 р., N 28, ст. 1648; 2006 р., N 12, ст. 812,N 22, ст. 1614); 

одержувачами бюджетних коштів, що виділяються за зазначенимипрограмами, є громадські організації інвалідів і ветеранів, щомають статус всеукраїнських, у тому числі Конфедерація громадськихорганізацій інвалідів України та Національна Асамблея інвалідівУкраїни, їх місцеві (обласні) осередки і організації непромисловоїсфери Українського товариства глухих та Українського товариствасліпих. 

2. Внести до Порядку використання у 2005 році коштівдержавного бюджету для надання фінансової підтримки громадськиморганізаціям інвалідів і ветеранів, щомають статус всеукраїнських, затвердженого постановою КабінетуМіністрів України від 13 липня 2005 р. N 577 ( 577-2005-п ),зміни, що додаються. 

Прем’‘єр-міністр України - В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 26 

ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 31 січня 2007 р. N 138 

ЗМІНИ, що вносяться до Порядку використання у 2005 році коштів державного бюджету для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, що мають статус всеукраїнських ( 577-2005-п ) 

1. У пункті 5: доповнити абзац другий після слів "спортивних змагань,"словами "свят, вечорів відпочинку, заходів з нагоди Міжнародногодня інвалідів (крім оплати фуршетів та банкетів),"; абзаци п’‘ятий і шостий викласти у такій редакції: 

"- видання вітчизняними суб’‘єктами господарської діяльностікнижок, підручників, довідників, брошур, інформаційних листівок,зокрема шрифтом Брайля, спеціалізованими мовами та озвучених, атакож газет і журналів з питань соціального захисту інвалідівта/або ветеранів, доходи від реалізації яких використовуються лишедля цілей, визначених цим пунктом; 

- послуг з встановлення, користування та обслуговуваннявеб-сторінки громадської організації, довідково-інформаційнихпрограм і програм бухгалтерського обліку, забезпечення доступу доелектронної пошти;". 

2. В абзаці першому пункту 7 слова "бюджетних коштів, щонадаються" замінити словами "фінансової підтримки, що надається". 

3. Пункти 8 і 9 замінити пунктами 8-10 такого змісту: 

"8. Проведення усіх операцій з бюджетними коштамиздійснюється відповідно до Порядку обслуговування державногобюджету за видатками, затвердженого Державним казначейством. Складення та подання бухгалтерської та фінансової звітностіздійснюється в установленому законодавством порядку. 

9. Включення громадських організацій до розподілу призначеньздійснюється після подання Мінпраці звіту щодо використаннябюджетних коштів за минулий рік з відповідними підтверднимидокументами. 

10. Відповідальність за нецільове використання бюджетнихкоштів покладається на головного розпорядника та одержувачівбюджетних коштів.". 

 
< Пред.   След. >