Выбор языка:
Russian Ukrainian English German
 

 

anketa
Новости
20 лет был инвалидом. Поругался с МСЭКа, не видать мне инвалидность уж теперь та на века.
О нас
О председателе
О нас пишут
Они - ВАШИ ВРАГИ
Новости
Фотогалерея
Районные организации
Работа с общ. организациями
Заявления, Суды
Контакты
Благодарности
Анкета
Устав
Законодательство в помощь
Обратная связь
Карта сайта
Фотогаллерея
Гостевая книга
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня142
mod_vvisit_counterВчера336
mod_vvisit_counterНа этой неделе960
mod_vvisit_counterВ этом месяце2546
mod_vvisit_counterЗа всё время805805
 
 
 

 
ДОТРИМУВАТИ ОБІЦЯНОК! Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail
09.01.2005
Харківської обласної адміністрації                                         Кушнарьову Є.П.
                                                                         Шановний пан Євгеніє Петровичу!
  Звертаємося до Вас як керівника уповноваженого президентською владою від усіх інвалідів членів харківського обласного Комітету сприяння та допомоги інвалідам Харківської області та м. Харкова про порушене нами наболіле питання, яке в змозі вирішити тільки губернатор, президент чи суд. Наше звернення лежить за межами функції вашого заступника Титаренко О.П. 
Справа в тому, що на протязі з 1996-2003р. порушувались наші права та свободи. Внаслідок Вашого помилкового висновку обласної держадміністрації ,після перевірки низки наших обґрунтованих скарг (лист №1,2,3,4) комісіями облдержадміністрації (Мещеряков, Байбіков, Колесником, Бей, Савчука, Шеверьова ) про прийняття висновків та надання грошової допомоги - пообіцяли повідомити окремо.

Та , замість цього , згідно вказівки - прохання заступника начальника обласного відділення праці та соціального захисту населення пана Шеверьова В.К., який клопотав по дорученню облдержадміністрації перед караючими органами на обов’язкове - примусове  проведення перевірок на неправомірність дій комітету( лист № 5). Так , після цього почалися неодноразові перевірки різними підрозділами та структурами, звідси з’явились необґрунтовані два акти з різними висновками податкової адміністрації, які надалине необгрунтованій привід до відкриття уголовної справи по ст.81-ПРИМ „ на той час вона була розстрільна стаття- за з’їдання гуманітарної допомоги в особливо великих розмірах”. На протязі 7-ми років були різні перевірки, які не виявили крамоли , а виявили що комерційно - розрахунковою діяльносттю Комітет не займався, а тільки розбирав скарги  інвалідів, членів комітету , проводив всеобуч дітей-інвалідів та адоптацію ветеранів . Друкував та випускав часопис „Сприяння” та газету „Комітет" і чекав, яке буде прийнято рішення по карній справі.
 ЛЮДИ ДОБРІ - РЯТУУЙТЕ, БО НАШІ ПАНИ З ГЛУЗДУ ЗЇХАЛИ, ЯКЩО ВОНИ СЕБЕ,ВВАЖАЮТЬ ІНВАЛІДАМИ СОВІСТІ . ВОНИ НЕ ПОНЕХТУВАЛИ ЗАГАРБАТИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ У ІНВАЛІДІВ,ЯКІ НА ВІДМІНУ ВІД НИХ Є ТАКИМИ!  

 Ми не кажемо що вони повинні робити ? Та ціла низка людей контролювала, координувала, направляла, надавала вказівки , надсилала людей для перевірки і витрачала державні кошти. Маленька ремарка: -лише
37648 інвалідів було перевірено на підпис ,отримання ,кількість та інвалідність в різних кутках Харківської області -всього 27 закладів соціальних служб.
 В наслідок не правомірної тяганини ,та відсутності причин злочину , ця справа була припинена по ст.6 п.2 „Відсутність складу злочину”. За цей час в наслідок слідчих дій в Комитеті було вилучено багато техніки, статутні та бухгалтерські документи були заблоковані усі розрахункові рахунки та після повернення вияснилось, що слідчими органами назавжди втрачено статут Комітету, бухгалтерські документи, зникла чи вийшла з ладу техніка, закінчився термін вжитку  печатки та штампу Комітету, а для відновлення розрахункових рахунків потрібна нова печатка та статут- все це забрало багато часу. Всі ці дії надали великої шкоди Комітету. Внаслідок цього ми не змогли вчасно розрахуватись з відділом комунального майна та приватизації. Борг який становив менш чим нарахована пеня. Пеня на 7тис.грн. склала 4,3тис.грн. на той час 2100доларів США .       В наслідок слідчих дій техніка: комп’ютери ,факси, відеоапаратура , чайники , кавоварки ,та багато майна Комітету зникло безвороття.
 МИ пам’ятаємо пане Кушнарьов як Ви і автомобіль з адміністрації присилали ,та в адміністрацію президента привозили нас, щоб ми 7 жовтня вийшли на площу Дзержинського та пройшлись в підтримку пана Кучми - що ми і зробили виконавши нашу обіцянку -  соціальний проект. Ми свої обіцянки, тримаємо , а Ви ?.
 Бо хто слово не тримає тому сме...’      ї             ...!

Последнее обновление ( 18.05.2009 )
 
< Пред.   След. >