Выбор языка:
Russian Ukrainian English German
 

 

anketa
Новости
20 лет был инвалидом. Поругался с МСЭКа, не видать мне инвалидность уж теперь та на века.
О нас
О председателе
О нас пишут
Они - ВАШИ ВРАГИ
Новости
Фотогалерея
Районные организации
Работа с общ. организациями
Заявления, Суды
Контакты
Благодарности
Анкета
Устав
Законодательство в помощь
Обратная связь
Карта сайта
Фотогаллерея
Гостевая книга
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня30
mod_vvisit_counterВчера245
mod_vvisit_counterНа этой неделе275
mod_vvisit_counterВ этом месяце3228
mod_vvisit_counterЗа всё время806488
 
 
 

 
Экс Коммунизм- городской Бутулизм.. Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail
18.03.2009
08.082008р.
   _1461.jpg Голові Харківській ради 
    Пану Добкину М.М.
                                      Шановній Михайло Маркович !

   До нас постійно надходять звернення громадян інвалідів м. Харкова з проханням вирішити майнові та житлові питання. Такі , заяви великою купою надходять і до Вас. Ці позови знов і знов йдуть в круговерті не вирішених питань.
Тому і звертаємось до Вас з великим клопотанням здійснити мрію всіх малозабезпечених прошарків населення м. Харкова та Харківської області і збудувати „ Комунізм ”- ( рос. „ Коммунизм” ).

 Це ” Житлово - реабілітаційно – санаторний – комплекс” з повним забезпеченням соціальною інфраструктурою, пристосованою для інвалідів всіх категорій, та груп , з обов’язковим пристосуванням для інвалідів на візках . Розрахований на 2-5 тисяч чоловік .
Цей комплекс повинен розташуватися в лісопарковий зоні , або прилеглій до неї, в межах міста неподалік від центру Харкова . Дуже добре було б розташування „Комунізму”, біля великого медичного комплексу.

Основний і беззмінний принцип створення „Комунізму „ є - обов’язкове виконання принципу - людина (або сім’я) інвалід (а) , чи самотня людина похилого віку, передає своє житло ( майно) в ( місцеву громаду ) в обмін отримує індивідуальний , або загальний пансіон в муніципальному комплексі „ Комунізм”
Як ,тільки ця умова буде порушена :- де влаштують на бізнесових підставах - матір ,або батька тутешнього „ бонзи” або багатія, як заслуженого героя „ курултаю ” , це буде знешкоджена вся ідея „Комунізму” і перетворить наш задум в звичайний „ Дім інвалідів , або пристарілих.”
Це питання турбує суспільну громаду і потребує позачергового вирішення цієї наболілої проблеми . Тим самим, в провадження в життя - Житлово - реабілітаційно – санаторного – комплексу „Комунізм” вирішить цілу низку соціальних питань з перевезенням , з облаштування соціальною інфраструктурою окремого житла інвалідів ,з медичним , соціальним обслуговуванням ,з індивідуальним транспортом, з харчуванням , з реабілітацією ,культурно - розважального та художньо – творчого спілкування ,та одноразової допомогиА Харківська громада отримає реальних 2- 5 тисяч одно –двох - трьох кімнатних квартир, плюс 50- 100 квартир щорічно, та зменшення соціальних витрат . Тим самим ,Ви захистите цих самотніх, беззахисних громадян від шахраїв і злодюг які зробили самий над прибутковий бізнес в нашому суспільстві .
Ми вперше дамо право вибору людині, чи звернутись до громади , і вирішити майнові та житлові питань, чи до шахраїв.


http://liveaid.org.ua/component/option,com_bookjoomlas/Itemid,23/

Последнее обновление ( 24.10.2012 )
 
< Пред.   След. >