Выбор языка:
Russian Ukrainian English German
 

 

anketa
Новости
20 лет был инвалидом. Поругался с МСЭКа, не видать мне инвалидность уж теперь та на века.
О нас
О председателе
О нас пишут
Они - ВАШИ ВРАГИ
Новости
Фотогалерея
Районные организации
Работа с общ. организациями
Заявления, Суды
Контакты
Благодарности
Анкета
Устав
Законодательство в помощь
Обратная связь
Карта сайта
Фотогаллерея
Гостевая книга
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня206
mod_vvisit_counterВчера191
mod_vvisit_counterНа этой неделе1259
mod_vvisit_counterВ этом месяце4212
mod_vvisit_counterЗа всё время807471
 
 
 

 
Погріють руки на каліки ,здеруть останні черевики" Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail
14.10.2013

                                        

getimage.jpg

            Голові Антимонопольного комiтету Україн

                                                                       

 

пану ЦУШКО В. П.

 

 

 

 

                                                     Шановний ВАСИЛЮ ПЕТРОВИЧУ!

 

               Харківський Обласний Комітет сприяння та допомоги інвалідам ВВВ та ветеранів праці Харківської області та м. Харків, звертається до Вас з проханням перевірити факти порушення Конституції України. ,Про статус інвалідів – учасників ВВВ, закону про соціальні гарантії інвалідам та другим категоріям і групам громадян ст. 20 « про гарантії інвалідів ВВВ» та про порушення медицинського обслуговування і Захисту населення м. Харкова та Харківської області, зокрема: в місті Харкові в лікувальних закладах, як у лікарнях, так і в стаціонарах з інвалідів беруть платню за медицинські послуги, в примусовому порядку: за аналізи, ЕКГ, УЗІ і т. інше.

Наведені медичні послуги необхідні для лікування і підтримки загубленого здоров’я інвалідів.

               Притому, що на протязі 10 років монетизації цих послуг не відбувалось і до пенсій не нараховувалось. Інваліди за станом здоров’я не мають можливості працювати і заробляти додатково великі гроші, щоб заплатити за послуги лікарів – вони живуть на мізерні пенсії. Ці люди кров проливали за Батьківщину та безкоштовне лікування . Згідно    Конституції України ст. 49 Медичні послуги повинні надаватися інвалідам ВВВ – безкоштовно. В законі про соціальний захист населення та інвалідів не указано про примусову платню в фонд лікарні, чи поліклініки. В поліклініках відсутня інформація про розмір і обов’язкову платню на розвиток медицини.

               Незрозуміло хто, за що і скільки повинен платить, та куди діваються ці кошти? Та якою постановою чи законом це затверджено? Хто керує цими фондами і чия ініціатива цих фондів? Проте поліклініки та лікарні не мають перелік цих фіксованих розцінок медичних послуг. Без оплати медичних послуг інвалідам і громадянам нашого міста, медпрацівники поліклінік та лікарень відмовляють у медицинській допомозі: проведенні аналізів і лікуванні.

               Наш Комітет має багато фактів котрі свідчать про наявність цієї інформації. Аналізи приймають з 7 :00 до 8: 00, а адміністрація працює з 9:00 год. Медпрацівники відмовляють у проведенні медицинських послуг інвалідам. Після нарікань за здачу аналізів на адресу адміністрації, яка приходить о 9 годині працювати , інвалід, якщо пощастить, має шанс отримати свою послугу безкоштовно, але вже на наступний день. Та ще гірше - при прийомі аналізів медпрацівники в примусовому порядку забирають талон уплати цих послуг, разом з направленням на аналізи , тому на руках не залишається жодного папірця, як доказа.

               Це факт добре налаштованої організованої корупції. Такі дії доводять до критичного стану,та стресу самих інвалідів. Люди не готові до подібних ситуаційних негараздів, це доводить до нервових зривів, кризи здоров’я та виклику швидкої допомоги.

             Для пітвержедння цієї інформації потрібно взяти окремого інваліда, чи ветерана нашого міста та починаючи з поліклініки № 8, і т.д. піти для здачі аналізів, та спробувати зробити цю процедуру безкоштовно.

             Просимо перевірити роботу поліклінік і лікарень м . Харкова та області, благодійних фондів при цих медичних закладах. На якій підставі береться плата за послуги з інвалідів,та чому благодійність має фіксовані ціни на медичні процедури , і куди діваються ці кошти ? Діючий Закон є Закон який повинен виконуватися усіма ланками влади.

 

    З повагою  Комітет...

1300440171_P4241833.JPG
Последнее обновление ( 23.10.2013 )
 
След. >